18.05.23

З Днем Вишиванки! Ми вільні, сильні та незламні. Тільки такий народ достойний носити вишиванки.

Не забуваймо наше коріння, пам’ятаймо наш рід та вдягаймо вишиванку у будні та на свята. Учнівський, батьківський, педагогічний колектив долучився до відзначення Дня вишиванки.

/Files/день вишиванки.jpg

wym-1685707247329

18.05.23

«Дерево мого роду»

Розширюємо і поглиблюємо поняття про склад сім'ї, її значення для людини; формувати поняття «родина, рідня, рід»; вчимо складати родовідне дерево; пробуджувати пізнавальний інтерес до історії свого родоводу; розвиваємо мислення, мовлення; виховуємо любов до членів своєї родини, гордість за свій рід, бажання допомагати батькам.

/Files/картинка Родовід школи.jpg

10.05.23

Щорічно у другу неділю травня відзначається Міжнародний день матері – гарне та емоційне свято. Вітаємо наших матусь!!!

Мама - це найважливіша людина в житті кожної людини. Наші матері дають нам життя, а потім стають нашим першим зразком для наслідування. Без матерів були б неможливі найтепліші спогади дитинства – вони завжди оберігають нас від хвороб і захищають від бід. Коли нам потрібна дійсно мудра порада, ми звертаємося до своїх матерів, і щирість незаперечна. Дорогі мами, дякую вам за любов! Зі святом!

/Files/День матері.jpg

14.04.23

Ранкові зустрічі з учнями 1-5 класів щодо дотримання правил та вимог у спілкуванні з однолітками.

Ми розвиваємо у дітей вміння спілкуватися і підтримувати дружні стосунки з хлопцями і дівчатами в класі, розвиваємо тактовне ставлення один до одного, вчимо берегти і цінувати товариські відносини.

/Files/Картинка Ранкові зустрічі. Рекомендації проведення..jpg