Наша адреса: м. Миколаїв

вул. Потьомкінська, 45/47

У діяльності школи забезпечується прозорість, відкритість, демократичність управління. Важливою умовою успішної діяльності закладу є чітке, конкретне планування освітнього процесу, який забезпечує цілеспрямованість у роботі всіх підрозділів, створює умови для організації роботи педагогічного та учнівського колективів, раціонального використання часу. Плануємо проведення реальних і оптимальних заходів, які можна виконати і які забезпечують рівномірний ритм роботи школи протягом року.

Маємо перспективний план розвитку школи.

Робота щодо збереження контингенту учнів залишається однією з найбільш актуальних.

Проблема створення позитивного іміджу навчального закладу досить актуальна. Для цього ми:

- створюємо позитивний образ школи - родини в мікрорайоні;

- пропагуємо досягнення школи через Інтернет, друкуючи інформацію про життя і досягнення школи, створили власний сайт, на якому розміщується корисна інформація для учнів, батьків і громадськості;

- зміцнюємо і поповнюємо матеріально-технічну базу школи;

- забезпечуємо комфортні умови для навчання, розвитку і відпочинку дітей і педагогічного колективу.

В закладі станом на 01.09.2020 року навчається 529 учнів.

Мова навчаання - українська.