Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

День цивільного захисту

З метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників школи від надзвичайних ситуацій, у Миколаївській ЗОШ № 7 20 квітня 2018 р. було проведено День цивільного захисту.

Деньрозпочавсяз проведення урочистої тематичної лінійки. Особливе захопленняу присутніхвикликав виступагітбригади таучнів– вихованців туристсько – спортивногогуртка: Поштаренко Маргарити, Рудакової Каміли, Урсолової Дар’ї, Ляшук Аліси, - які продемонстрували один із способів евакуації з палаючого будинку.

Школярами було підготовлено випуски тематичних радіо-, стінгазет, виготовлено ватно-марлеві пов’язки. Учні 1-А та 5-А класівразом зкласнимикерівникамизапросили всіх бажаючих на відкриті уроки.

А учні початкової школи під час гри-квесту «Мій дім – моя фортеця» грамотно та чітко давали відповіді на станції «Розумники та розумниці», проявили кмітливість та обізнаність на станції «Загадкова», отримали додаткову інформацію на станції «Довідкове бюро».

Такі заходи сприяють формуванню та розвитку високих морально-психологічних якостей: мужності, витримки, ініціативи і кмітливості, взаємовиручки під час небезпеки.