З метою розширення власного кругозору, підняття правової свідомості, знайомства з системою роботи вітчизняних журналістів, 18 березня 2016 року відбулася екскурсія до міста Києва учнів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (вихованців гуртка «Юний журналіст»).

Дітям дуже пощастило, поїздка була цікавою та змістовною, наповненою неповторних вражень. Зранку вони оглянули резиденцію «Межигір’я», відчули її велич та красу, відвідали виставку старовинних машин ще й встигли сфотографуватися з тваринами, які там мешкають.

Але саме цікаве сталося після обіду. Учням випала можливість побувати у Верховній Раді України, потрапити в середину однієї з найвідоміших будівель Києва. Там вони побачили унікальні речі та приміщення, дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення головного будинку Верховної Ради, відчули неповторну атмосферу кулуарів українського парламенту, і головне зустрілися з народними депутатами Кремінем Т.Д., Жолобецьким О.О., Підберезняком В.І., Козирем Б.Ю., Лівіком О.П., які входять до депутатської міжфракційної групи «Миколаївщина».

Для того щоб ближче познайомитися з роботою журналістів, гуртківців запросили на телеканал «РАДА», де детально розповіли як висвітлюються події, пов’язані з законотворчістю, з роботою народних депутатів.

Дорога до Миколаєва була сповнена світлих, незабутніх вражень, які ще довго нагадуватимуть дітям про столицю України - місто Київ, про Верховну Раду. І хто знає, можливо у майбутньому хтось з них і сам стане народним депутатом, чи буде працювати журналістом.

Уся делегація дуже вдячна миколаївським журналістам, зокрема голові обласної організації незалежної медіа-профспілки України Локацькій Т.С., народному депутату Бриченку І. В. та його помічнику Петренку О.А. за організацію і проведення цієї поїздки.