Дружба не має кордонів!

З метою поглиблення знань про соціокультурне життя різних держав, знайомства з життям сучасного Миколаєва на весняних канікулах до школи №7 завітали друзі з училища «Св.св. Кирила і Мефодія» м.Бургас (Болгарія).

Протягом тижня їх чекали цікаві зустрічі, різноманітні екскурсії, відкрите емоційне спілкування. Ми познайомили наших друзів із історичними та культурними пам’ятками Миколаєва. Вони відвідали краєзнавчий музей, музей ім. Верещагіна, зоопарк, побували в російському драматичному театрі і познайомилися з роботою ТОВ СП «НІБУЛОН».

/Files/images/bolgariya/нн.jpg

Дуже щиро зустріли болгарську делегацію у палаці творчості учнів та в школі юних моряків.

/Files/images/bolgariya/еее.jpg

/Files/images/bolgariya/ггг.jpg

Проте найбільш насиченим було спілкування під час зустрічі друзів у стінах школи №7. Усім запам'яталася міжкультурна взаємодія молоді: миколаївські учні показали свої таланти, а діти з Болгарії познайомили присутніх зі своєю культурою.

/Files/images/bolgariya/оо.jpg

В останній день перебування болгарської делегації відбулася поїздка до Одеси. Наших гостей дуже вразила неповторна атмосфера міста, його архітектура, чудові краєвиди.

/Files/images/bolgariya/rkucyY5Re7E.jpg

Учні , вчителі, батьки ЗОШ № 7 щиро вдячні Герою України, Генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН» Вадатурському О.А. та ввіреному йому колективу за надану допомогу під час зустрічі делегації з Болгарії.

Після їх від’їзду було трошки сумно, але ми маємо надію, що нам вдасться зберегти ту теплу, дружню атмосферу і той імпульс розвитку, який ми отримали від зустрічі на довгий час. Дружба не має кордонів!

Малюк Людмила Петрівна