/Files/images/dereva_/еколр.jpg

Учні Миколаївської загальноосвітньої школи №7 взяли активну участь у проекті «Приєднайся до Дня довкілля – посади дуба – оберіг українського народу» (продовження створення «зелених класів» на Миколаївщині на відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років). 25.04.17 року учнями 7-А класу на шкільній ділянці було посаджено 3 дуба, закладена шкілка сіянців дуба. Проведена вікторина для учнів молодших класів «Дуб-дерево роду, оберіг народу». Такі акції привертають увагу школярів до екологічних проблем, підвищують інтерес до бережливого ставлення з навколишнім природним середовищем, збереження та примноження природної спадщини, формують екологічну свідомість та патріотизм, прагнення берегти рідний край.

/Files/images/dereva_/еко.jpg/Files/images/dereva_/екол.jpg