Тиждень гуманітарних наук

На виконання Закону України «Про мови», розпорядження Президента України від 14.02.2002р.№14.02.2002р.№34/2002 «Про відзначення Міжнародного Дня рідної мови», згідно з річним планом роботи школи на 2020/2021 навчальний рік, з метою активізації роботи по розширенню сфери застосування української мови, прищеплення бажання знати культуру українського народу та культуру інших народів, сприяння, піднесення престижу української мови серед учнівської молоді,виховання в учнів пошани і любові до рідного краю, його історії та сьогодення, формування в учнів стійкої потреби до оновлення знань і набуття нових, розвитку в педагогічних працівників і учнів готовність до постійного самовдосконалення та співпраці, підвищення інтересу до предметів гуманітарного циклу.