Підписатися на RSS

Педагогічний колектив закладу

/Files/images/Презентация1.jpg

Манзарук
Світлана Михайлівна

вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист, нагороджена грамотою МОН України.
Серхіванова
Валентина Федорівна

вчитель фізики та астрономії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, керівник наукового товариства.
Іванова
Ірина Анатоліївна
вчитель географії, економіки, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист, нагороджена грамотою МОН України, переможець обласного конкурсу відеоматеріалів “ Педагогічний досвід освітян регіону - 2011”, керівник М/О вчителів природознавства міста.
Кузьменко
Тетяна Борисівна
вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник М/О вчителів біології ЗНЗ Центрального району, керівник М/О класних керівників.
Тертична
Світлана Іванівна
вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, керівник М/О вчителів гуманітарного циклу.
Малакова
Лариса Петрівна
вчитель російської мови та світової літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Атрощенко
Тетяна Михаілівна
вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.
Шрамова
Олена вікторівна

практичний психолог, вчитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії.
Коношенко
Олена Володимирівна
вчитель інформатики, математики, спеціаліст І категорії.
Розуменко
Леся Володимирівна
вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії.
Кохановська
Анастасія Станіславівна
вчитель хімії та біології, спеціаліст.
Шлеін
Тетяна Олександрівна
вчитель англійської мови, спеціаліст.
Мойсійчук
Олександр Володимирович
вчитель фізичної культури, предмету "Захист Вітчизни" та трудового навчання, керівник гуртків "Юний стрілець", "Влучний стрілець", "Захисних Батьківщини", спеціаліст.
Ступіна
Ольга Миколаївна
вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Загальна фізчна підготовка з елементами рукопашного бою", спеціаліст.
Петренко
Рената Юріївна
вчитель обслуговуючої праці та образотворчого мистецтва, спеціаліст І категорії.
Павлова
Ніна Володимирівна
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник М/О вчителів початкових класів, нагороджена грамотами міського та обласного управління освіти.
Печериця
Людмила Миколаївна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Ткаченко
Лариса Вікторівна
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.
Миткевич
Ганна Михайлівна
вчитель початкових класів, української мови та літератури, спеціаліст І категорії.
Забродська
Олеся Григорівна

вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії.
Пастернак
Марина Юріївна
вчитель початкових класів, спеціаліст.
Кацавет
Валентина Миколаївна
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Москальова
Олена Михайлівна
асистент вчителя, вчитель української мови та літератури, педагог-організатор, керівник гуртка "Юний журналіст", спеціаліст.
Підгорна
Ірина Василівна

асистент вчителя, вихователь ГПД, спеціаліст.
Зубченко
Світлана Михайлівна
асистент вчителя, соціальний педагог, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Гордійчук
Вікторія Миколаївна
асистент вчителя, вчитель музики, спеціаліст.
Келіна
Анна Євстахіївна
асистент вчителя, спеціаліст.
Матвєєв
Леонід Сергійович
керівник танцювального гуртка, спеціаліст.
Колеснікова
Марія Олександрівна
керівник гуртка "Спортивне орієнтування", спеціаліст.
Сенкевич
Вікторія Анатоліївна
вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії.
Пашковська
Альона Володимирівна
асистент вчителя, спеціаліст.
Кiлькiсть переглядiв: 1073

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.