Увага! Оголошення!

Шановні учителі, учні та батьки!

ІІ чверть розпочинається з 02 листопаду 2020 року. Освітній процес буде організовано за дистанційною формою навчання (наказ по школі від 26.10.2020 № 192).Під час дистанційного навчання школа буде користуватись google classroom та іншими додатками google. Якщо Ви не вмієте і не знаєте як приєднатися та користуватися, перейдіть за відповідними посиланнями для навчання:

wym-1603974876084

Уроки проводитимуться в асинхронному та синхронному режимах відповідно до розкладу.

Батьки учнів 1-6 класів мають забезпечити приєднання до веб сервісу google classroom

Всі учні школи мають приєднатися до свого класу за посиланням, яке надав класний керівник та працювати відповідно до розкладу щодня.

Оцінки будуть виставлені учителями в електронному щоденнику.

Учні, які навчаються за індивідуальною формою, також навчаються дистанційно за власним розкладом (Viber) або окремим google classroom

Школа систематично надаватиме індивідуальну допомогу щодо підключення та організації роботи на платформі учням та батькам.

Дистанційне навчання – це випробування для всіх учасників освітнього процесу. Школа відкрита до конструктиних зауважень, рекомендацій та порад.

Бажаємо всім легкої та плідної співраці в процесі навчання!