Екскурсія до села Трикрати

26 травня 2018 року відмінники навчання, переможці Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, лідери учнівського самоврядування Миколаївської ЗОШ № 7 відзначили закінчення навчального року поїздкою по мальовничих місцях Миколаївщини завдяки меценатам ТОВ СП «Нібулон» на чолі з генеральним директором Вадатурським О. О..

Особливо вразили дітей ландшафти: Актівського каньйону - «Долина Диявола», що знаходиться на річці Мертвовод та входить до національного природного парку «Бузький гард»; рукотворного Трикратського лісу, посадженого В. П. Скаржинським; недоторканої природи Арбузинського каньйону.

Дякуємо за незабутні враження дітей викликані звивистим руслом таємничої річки Мертвовод, практично вертикальних стін каньйону та чаруючої краси базальтових скель.

Дякуємо за якісну організацію екскурсії, діти були здивовані природою рідного краю.

Прес-центр

/Files/images/ekskursya_do_sela_trikrati_/1.jpg/Files/images/ekskursya_do_sela_trikrati_/2.jpg