Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Відвідування Київського національного університету культури і мистецтв

З 02.02.2018 по 03.02.2018 нашій школі,та багатьом іншим з усієї Украіни , випала чудова можливість поїхати до міста Київ ,на день відкритих дверей у найпривітніший та мабуть найкрутіший ВУЗ в нашій країні. За цю поїздку хочемо подякувати її організаторам: Київському національному університету культури і мистецтв. Саме цей вищий навчальний заклад надав нам можливість поринути у студентську атмосферу, поспілкуватись із викладачами, дізнатись умови вступу й побувати в інноваційних фахових та мультимедійних лабораторіях факультетів вишу. Це дуже вразило і одночасно сподобалось нам,майбутнім абітурієнтам.

/Files/images/knukm/1.jpg

На нас чекало не чимало сюрпризів і несподіванок в університеті,але найголовніше-ми змогли особисто зустрітися із Михайлом Поплавським.

/Files/images/knukm/2.jpg

Ми відвідали Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультет журналістики і міжнародних відносин, Факультет дизайну і реклами, Факультет кіно і телебачення, , Факультет музичного мистецтва, Факультет режисури і шоу-бізнесу, Факультет хореографічного мистецтва, Факультет культурології, Факультет економіки, права та ІТ.

/Files/images/knukm/3.jpg

Саме нашу групу найбільше зацікавив Факультет музичного мистецтва. Почувши про його відомих випускників, серед яких співачка, телеведуча Оля Полякова; співачка та композитор ALYOSHA (Олена Кучер); співачка, акторка Міка Ньютон (Оксана Грицай); співачка Антоніна (Тоня) Матвієнко; співачка, народна артистка України Катерина Бужинська; народний артист України Віктор Павлік; співачка Наталія Валевська; естрадна співачка, заслужена артистка України Інеш Кдирова, вступники захотіли дізнатись якомога більше про зірковий факультет.

/Files/images/knukm/4.jpg

Головне завдання Факультету музичного мистецтва – підготовка висококваліфікованих спеціалістів в галузі музичного мистецтва і народної художньої творчості. ФММ славиться своїми успішними та популярними випускниками і творчими колективами (Український народний хор імені Станіслава Павлюченка; фольклорний ансамбль «Кралиця»; академічний хор ANIMA; український оркестр народної та популярної музики КНУКіМ; вокальний ансамбль AD LIBITUM; фольклорний ансамбль «Многая лєта»; JAZZ-BAND КНУКіМ; капела бандуристів КНУКіМ; український ансамбль «Гарнограй»; студентський духовий оркестр «Гармонія»), які відомі далеко за межами України.

/Files/images/knukm/5.jpg

Під час екскурсії ми також довідались, що вже із другого курсу студенти Університету культури проходять обов’язкову безкоштовну тримісячну практику у провідних організаціях та установах Європи, удосконалюючи свої професійні вміння й навички, при цьому ще й опановуючи іноземні мови.

/Files/images/knukm/6.jpg

/Files/images/knukm/7.jpg

Окрім плідного навчання, студенти вишу постійно долучаються до івентів, святкових концертів, розважальних заходів та цікавих майстер-класів від зірок українського шоу-бізнесу, відомих телеведучих, акторів, дипломатів, піарників, спеціалістів туристичної сфери, готельєрів і рестораторів, музикантів, перукарів, хореографів та дизайнерів.

/Files/images/knukm/8.jpg

Гучними оплесками ЗОШ №7 зустріла Михайла Поплавського, який наголосив на активній співпраці Університету культури з іноземними вишами, що дозволяє студентам досягти кар’єрного успіху не лише в Україні, але й за кордоном.

/Files/images/knukm/9.jpg

Візит до Університету культури подарував учням 11-а класу безліч позитивних емоцій. Після завершення Дня відкритих дверей молодь робила пам’ятні фото й активно ділилась враженням зі своїми новими друзями – студентами.

/Files/images/knukm/10.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 286

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.